قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از خدمات گروه تخصصی سایت روان سبز

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ویژه ی اینترنتی و برنامه های کاربردی گروه تخصصی روان سبز با دقت مطالعه بفرمایید.

ورود کاربران به ‏‌سایت روان سبز، هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، مقاله ها و فایل های علمی، فایل های تصویری، فایل های صوتی ، ثبت سفارش در هر زمان و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت روان سبز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمام و کامل شرایط و قوانین و همچنین نحوه ی استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات روان سبز است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمام اصول و رویه‏‌های سایت روان سبز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت روان سبز، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت روان سبز اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

گروه تخصصی سایت روان سبز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند و متعهد می شود که در حد توان و طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از حریم شخصی کاربران دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت روان سبز ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت روان سبز، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، دادهها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت روان سبز جزئی از اموال سایت روان سبز محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این سایت می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت روان سبز را محفوظ می‏‌دارد.

قوانین و مقررات ثبت، پردازش و دریافت فایل :

۱- روز کاری به معنی روز شنبه تا روز پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در  کشور ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

۲- سایت روان سبز به کاربران خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در شبانه روز خدمات و امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و لیکن از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری وجود دارد.

۳- استفاده از محتویاتسایت روان سبزبرای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

۴- کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش فایل مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل تکمیل کنند و درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود .

۵- خریدار پس از تأیید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت هایپرداخت شده،در حال بررسیوارسال شدنمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

۶- خریدار مؤظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نماید.

۷- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مراجعه کننده، مبلغ پرداخت شده طی ۷۲ ساعت کاری به حساب مراجعه کننده واریز خواهد شد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات سایت روان سبز و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سایت روان سبز محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات این سایت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد بر عهده ی کاربران است. سایت روان سبز محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند، ‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

شرایط، قوانین و درج نظرات در بخش نظرات کاربران
۱. فارسی بنویسید و از صفحه کلید فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفادهی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و ایموجی در متن خودداری کنید.
۲. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب، کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
۳. نقد کاربران باید شامل قوتها و ضعفهای محصول در استفادهی عملی و تجربهی شخصی باشد و مزایا و معایب بهصورت خلاصه و تیتروار در محل تعیینشده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
۴. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه بهطور واقعبینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
۵. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمتهای آنها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه بهصورت مطلق.
۶. جهت احترامگذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
۷. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سؤالکردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سؤال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
۸. کاربران ارسالکنندهی نظر مؤظفاند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تأیید نشدن نظر کاربر میشود.
۹. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتوگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفتوگو دارد، تأیید نخواهد شد.
۱۰. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید و یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها میتواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
۱۱. از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت میتوانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا بههیچوجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، دربارهی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.
۱۳. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینکهای موجود در آن، نباید لینک سایتهای دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید که از هرگونه لینکدادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایتهای دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکههای اجتماعی خودداری کنید.
۱۴. تنها نظراتی تأیید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحثهای متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
۱۵. کاربران میتوانند نقد خود به هر بخش از خدمات گروه تخصصی روان سبز را در قسمت مربوطه اعلام کنند؛ لذا هیچگونه نقدی را دربارهی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.

۱۶. توجه داشته باشید، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، بههیچوجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن دربارهی محصولات جدا خودداری کنید.
۱۷. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
۱۸. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاهکردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمهی تایید نظرات کاربران است.

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ:
  بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسمالخط فارسی و اصول نگارش هم در آن رعایت شده باشد.
 
برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و بههیچوجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.
 
از پرسش و پاسخ دربارهی آدرس سایر فروشگاه های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.
 
پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر محصول موردنظرتان بنویسید.
 
از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

چگونه می توانید سؤالات بیشتر خود را بپرسید؟

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت روان سبز استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به گروه تخصصی روان سبز ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه ی اصول و اساس ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که این گروه، به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویسهای الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفنهایی که مراجعه کننده در پروفایل خود ثبت میکند، تنها آدرس ایمیل و تلفنهای رسمی و مورد تأیید مراجعه کننده است و تمام مکاتبات و پاسخهای شرکت از طریق آنها صورت میگیرد.
جهت اطلاع رسانی از رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه ، امکان دارد گروه تخصصی روان سبز برای اعضای سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامکها را نداشته باشند، میتوانند عضویت دریافت خبرنامه روان سبز را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ و ۰۹۱۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴ تنها شماره‌‌هایی است که گروه تخصصی روان سبز، از طریق آن برای کاربران و مراجعه کنندگان خود پیامک (اس ام اس) ارسال میکند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه گروه تخصصی روان سبز را به اطلاع کاربران میرساند و روشن است که امکان دریافت پیامهای شما از طریق آن وجود دارد.
همچنین ممکن است گروه تخصصی روان سبز از طریق شماره ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ برای برخی کاربران یا مراجعه کننده گان خود، سؤال نظرسنجی ارسال کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سایت روان سبز، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سایت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@ravanesabz.com یا …………@yahoo.com اطلاع دهید.

کاربران گرامی، در صورت تمایل در هر زمانی می توانند سؤالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسند و ما سعی خود را خواهیم کرد که در اسرع وقت پاسخگو باشیم. لطفاً سؤالات خود را در بخش پرسش و پاسخ ارسال کنید.

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با خدمات یا محصولات ارائه شده در سایت مرکز باشد، بنابراین برای پیگیری یا سؤال درباره ی سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مراجعه کننده گان سایت روان سبز (شماره تلفنهای ۰۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴ یا دورنگار ۰۹۱۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴ ) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه تماس « تماس با ما » درخواست خود را مطرح کنید.
برای ارسال سایر درخواستها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه« تماس با ما » استفاده کنید یا به Info@ravanesabz.com یا fffffffffffffff@yahoo.com ایمیل ارسال کنید.
محتوا
گروه تخصصی روان سبز  نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه ی تمامی خدمات و محصولات خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است که سایت روان سبز تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط سایت روان سبز دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، ارسال ایمیل و درخواست بازگشت سفارش با ذکر علت مغایرت است.
‏‌
سایت روان سبز هیچ گونه مسؤلیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آنگونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت روان سبز تحت هیچ شرایطی مسؤلیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که میتواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در سایت روان سبز مبتنی بر اصول مراجعه کننده مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای خدمات و محصولات در این سایت غالباً توسط تولیدکننده و یا تأمین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر خدمات ، محصولات و کالاها بر اساس مشخصات و همچنین خدمات ، محصولات و کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، سایت روان سبز نمیتواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد سایت روان سبز مؤظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالا یا محصولی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مراجعه کننده مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.
نمایندگی
گروه تخصصی روان سبز در هیچ نقطه‏‌ایی از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به سایت روان سبز اطلاع دهید. در حال حاضر برای خرید تنها باید به سایت روان سبز مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد.

با سپاس فراوان از اطمینان و حسن انتخاب شما

گروه تخصصی روان سبز